Известување за физички предавања кај проф. Сашо Манасов

Се известуваат сите студенти на Факултетот за информатика дека предавањата кај проф. Сашо Манасов ќе се одржуваат со физичко присуство почнувајќи од 15.10.2021 (петок) во просториите на кампус Свети Николе. За дополнителни информации Ве молиме обратете се до Службата за Е-учење. Контакт информации: 078/295-567 или […]

Известување за промена во термин – проф. Гуле Гулев

Се известуваат сите студенти на Факултетот за правни науки дека испитот кај проф. Гуле Гулев е презакажан за ден 23.10.2021 со почеток во 12:00 часот на истиот линк доставен во распоредот.

Известување за термин за испит со физичко присуство – Цветанка Митревска

Се известуваат сите студенти на Факултетот за безбедносно инженерство – втор циклус студии, дека полагањето на испити со физичко присуство кај проф. Цветанка Митревска ќе се одржи на ден 21.10.2021 во 12:00 часот во просториите на кампус Свети Николе.